Michał Wojciechowski - Trener Personalny

Plany treningowe i konsultacje online

Chcesz zadbać o swoją dobrą formę, zdrowie i nienaganną sylwetkę, ale nie wiesz od czego zacząć i jak dotrzeć do wymarzonego celu? Skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego trenera, który przygotuje plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i zapewni Ci wsparcie na każdym etapie treningów. Zaczniemy od konsultacji online i zapoznania się z Twoim stanem zdrowia, poziomem sprawności ruchowej, a także upodobaniami. Wspólnie wybierzemy ambitny, satysfakcjonujący, a przy tym realny do osiągnięcia cel, do którego będziemy dążyć. Na tej podstawie przygotujemy plan treningowy uszyty na Twoją miarę, który zapewni efekty jakich oczekujesz.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno plany treningowe treningu siłowego, funkcjonalnego, crossfitowego, jak i plany przygotowywane na potrzeby Klienta. Ponadto zapewnimy Ci stały monitoring postępów oraz odpowiedni poziom Twojej motywacji. Podczas treningów zwiększysz swoją wytrzymałoś, kondycję, mobilność, ogólną sprawność, a także popracujesz nad sylwetką.

Kierujemy się holistycznym podejściem do ludzkiego ciała, dlatego też mamy świadomość i postaramy się uświadomić to również Tobie, że na skuteczność treningów ma wpływ nie tylko dobrze zaprogramowany plan treningowy, ale także sposób odżywiania, tryb życia oraz sfera psychologiczna człowieka, a nawet nastawienie do uprawiania sportu. Dlatego też systematyczne ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanego trenera powinienieś uzupełnić zdrową i zbilansowaną dietą, która równiez będzie uszyta na Twoją miarę.