Michał Wojciechowski - Trener Personalny

Treningi grupowe

W naszej ofercie znajdziesz również treningi grupowe. Bez wględu na to czy lubisz ćwiczyć w parze, czy w większej grupie znajomych, z którymi chciałbyś aktywnie spędzić czas, czy prowadzisz swój klub fitness i potrzebujesz wykwalifikowanych trenerów, czy też chcesz byśmy przeprowadzili trening podczas eventu lub na przykład podczas nietypowej firmowej integracji możesz skorzystać z naszych sportowych i trenerskich umiejętności.

Treningi grupowe idealnie sprawdzą się dla osób lubiących pracę w grupie, a także dla tych, które mają w sobie ducha walki i lubią rywalizację. A ponadto dla tych, dla których widok innych, równie zmęczonych i zadowolonych osób, jest najlepszą formą motywacji do pokonywania własnych słabości i ciągłego rozwoju. Świetnie sprawdzą się również jako forma aktywnej rozrywki wpływającej na zdrowie i dobre samopoczucie.

Poprowadzimy m.in. grupowe treningi funkcjonalne, kalisteniczne, crossfitowe nawet od 2 do ponad 20 osób, zarówno cykliczne, systematyczne, jak i jednorazowe. Działamy nie tylko na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, ale i poza nim. Treningi dostosujemy do Twoich potrzeb, celów i umiejętności, a ponadto zaprogramujemy je w odpowiedni sposób.