Michał Wojciechowski - Trener Personalny

Współpraca

Każdy z NAS, aby mógł odnosić sukcesy potrzebuje profesjonalnego, skutecznego zespołu, który pomoże nam sprawniej i szybciej dojść do wymarzonej formy fizycznej i psychicznej. Jeżeli chcesz podnieść jakość swojego życia skorzystaj ze specjalistów w swoich dziedzinach, którym zaufali najlepsi.

REHAkompleks jedyne miejsce w województwie lubuskim gdzie zazębiają się wiedza, praktyka i doświadczenie lekarzy ortopedów, fizjoterapeutów i osteopatów. Naszą misją jest kompleksowa ortopedia i rehabilitacja pacjenta poparta celowaną diagnostyką m.in. ultrasonografia i badania funkcjonalne narządu ruchu. Zaufali nam: K.S. Stal Gorzów, K.S. AZS AJP Gozrów Wlkp., Bartosz Zmarzlik, Michał Wojciechowski.

Smaczna Dieta. Pierwszy catering dietetyczny w Gorzowie. Ale nie taki zwykły. Tylko taki z posiłkami na najwyższym restauracyjnym poziomie. Jest ich 5. Codziennie są inne. I teraz uwaga: nic nie gotujesz, nie robisz zakupów spożywczych, nie myjesz naczyń, nie liczysz kalorii, nie siedzisz nad przepisami. Nic! Tylko jesz. W ten sposób oszczędzasz przynajmniej 2 godziny dziennie. A przy tym wszystkim Klienci chudną jak natchnieni, nawet 40 kg w 9 miesięcy, bo jak tu nie trzymać się diety, kiedy je się takie pyszności.